Back to Top
 
 

Maandag 8 mei beginnen de zwemlessen

    
 
Oranje Guppen 1     
Ma/Di  15:00
 Bayram B.
 Vik S.
 Siem S.
 Jurre S.
 Lassa B.
 Yara K.
 Saar de B.
 Tibbe M.
Deze groep is VOL

 

 
 
 
 

Oranje Guppen 2
Ma/Di 16:30
Julie G. 
Mirthe P.
Matteo B. 
Yasmae vd M.
Jelle W.
 ..... Noordeloos.
 ..... Noordeloos.
 Huib vd B.
Deze groep is VOL

 

 
 
 
 

Oranje Guppen 3
Ma/Di 17:00
Tess S. 
 Morris L.
 Melle L.
 Veyénna P.
Aukje G.
Lieke J.
 
 

 

 
 
 
 

 

 
 
 
 

Blauwe Smurfen 
Ma/Di  16:00  
Moos P. 
Lars S. 
Fedde S. 
Jet K.
Rijk S. 
Carmen d. W.
Bruce P.
Jan K.
Nina K. 
 

 

 
 
 
 

Blauwe Smurfen 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

Groene Draken 
Ma/Di 15:30
Tygo B. 
Abel S. 
Myrthe B.
Esther H. 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

Groene Draken 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

Rode Duivels  
Ma/Di  15:00
Sophie L. 
Lauren K.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

Rode Duivels
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

Diep A
 Mia F.
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

Diep B   Ma/Di  17:00
Tibbe B.      
Noud S.   
Bodi K.
Dirk D.
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

Diep C Woensdag
16:00-16:45
Leo F. 
Lisa P. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

Zwemvaardigheid Woensdag
Ewoud v. M.  ZVH 3 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

Snorkelen
Ma/Di 16:30
Timo W. sn 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

Trimzwemmen Maandag
19:30-20:15
 Judith K.
 Mara B.
 Timoletta R.
 Mandy d B.
 Ilona S.
 Niels V.
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

Aquajogging  woensdagavond
19:00-19:45
Sandra de B. 
Marjan S. 
Marja B. 
Mandy d B.
Hanny B.
Margreet D.
José V. 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

Aqua-fit woensdagochtend
10:30-11:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

CrossSwim Ma/Vrij
9:45-10:30
 Annika d L.         Ma/vrij
 Majan S.            vrijdag 
 Sandra de B.     vrijdag
 Danielle V.         maandag 
 Brigitta P.           vrijdag
 Margreet D.       vrijdag
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

Borstcrawltraining donderdagavond
19:30-20:15
10 lessen. 16 mei t/m 18 juli.
Judith K. 
Anne B.
Sylvia K.
Mara B. 
Timoletta R.
 Monique V.
 Rian J.
 Patrick W.
 Danielle V.
 Loes d. B.
Moniek K.
Sofie A.
Onno W.
Diana D.
Anne-lieke S.
Lianne S.
Lida K.
Aad S.
Margret H. 
 Niels V.
Deze groep is vol.  Je kan je nu opgeven voor de maandagochtend 10:30-11:15

 

 
 
 
 

Borstcrawltraining maandagochtend
10:30-11:15
 Annelie B.
 Marian S.
 Inge C.
 Agnes d.G.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

Zwemles volwassenen Dinsdagochtend
11:15-12:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 .